Lublin

Laseroterapia  Kosmetologia  Medycyna estetyczna

leczenie nietrzymania moczu

COSMELAN

Co to jest Cosmelan?
Jest to kuracja przeznaczona do usuwania przebarwień. Jest najskuteczniejszą terapią rozjaśniającą. U 99% pacjentów intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%. Została zastosowana u wielu tysięcy pacjentów.


Jak działa?
Jest to połączenie retinolu z kwasami o działaniu rozjaśniającym, blokującym produkcję melaniny.


Jak przebiega terapia?
Leczenie wymaga współpracy ze strony pacjenta. Duża część kuracji przeprowadzana jest przez pacjenta w domu. W gabinecie lekarz po wywiadzie i badaniu wykonuje dokumentację zdjęciową. Następnie nakłada na przygotowaną skórę twarzy lek w postaci maski tzn. Cosmelan1. Pacjent z maską na twarzy udaje się do domu. Zostaje poinstruowany co do dalszej terapii, następnego dnia sam zaczyna nakładać otrzymany krem – Cosmelan 2. Ta część terapii jest niezbędna do uzyskania efektów leczenia musi być stosowania ściśle z zaleceniami doktora. W trakcie terapii pacjent powinien stosować fotoprotekcję.


Jak wygląda skóra w trakcie leczenia?
W trakcie pierwszych dwóch, trzech dni skóra jest zaczerwieniona, może być obserwowane uczucie napięcia i pieczenia. Aby zmniejszyć te objawy lekarz przepisze preparaty łagodzące. Na pierwsze dni zaleca się ograniczenie pracy i zadań reprezentacyjnych.


Jakie są efekty?
Oprócz redukcji przebarwień Cosmelan ma działanie regulujące wydzielanie sebum, zamyka pory. Rewelacyjne działanie rozjaśniające jest uzupełnione działaniem odbudowującym skórę - zmarszczki są wygładzone, owal twarzy poprawiony. Jest polecany jako silny zabieg odmładzający ponieważ kompleksowo redukuje objawy fotostarzenia skóry i daje efekt liftingujący.

Cena:

COSMELAN 1600 PLN

Cena jest ustalana po konsultacji z lekarzem.