Lublin

Laseroterapia  Kosmetologia  Medycyna estetyczna

leczenie nietrzymania moczu

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

leczenie grzybicy

Dlaczego do wypełniania zmarszczek stosuje się kwas hialuronowy?


Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszego organizmu, od jego wysokiej zawartości zależy nawilżenie, napięcie i sprężystość skóry. Spadek jego stężenia wpływa negatywnie na produkcję kolagenu i elastyny, a to prowadzi do powstawania zmarszczek. Jest najbezpieczniejszą z substancji stosowanych do wypełnień.

Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego który nawilża i nadaje objętości można zatrzymać czas, wygładzić zmarszczki, modelować wargi i poprawić kontur twarzy. Preparaty kwasu hialuronowego są całkowicie wchłaniane, jego cząsteczki nie są wykrywane przez system immunologiczny jako ciała obce dlatego są to niewątpliwie najbardziej bezpieczne preparaty stosowane do korekcji zmarszczek. Ze względu na fakt że kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w tkankach preparat ten nie stwarza ryzyka reakcji alergicznej, nie wymaga wykonania żadnych testów skórnych przed zabiegiem

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.


Jakie są jego zastosowania?
Kwas hialuronowy stosujemy do wypełniania zmarszczek: czoła, okolicy ust i oczu, bruzd nosowo-wargowych. Z jego pomocą można poprawić kontur ust, nadać im większą objętość oraz podnieść kąciki, a także wykonać korekcję rysów twarzy. Może stanowić uzupełnienie terapii BOTOXem.

leczenie chrapania

Preparaty, na których pracujemy:

NCTF - Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.
Zmarszczki: średniogłębokie, głębokie, wokół ust, kontur i objętość ust, bruzdy, zmarszczki goryczy, owal twarzy, zwiększenie objętości policzków, bruzdy nosowo-wargowe, lwie zmarszczki, opadające kąciki ust.


X-HA® Volume przywraca objętość:
- policzkom
- brodzie
- owalowi twarzy
- skroniom


M-HA 18 - Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej. Koryguje drobne zmarszczki, przywraca gęstość i optymalne nawilżenie skóry, dodaje blasku. Wyrównuje utratę endogennego kwasu hialuronowego. Poprawia elastyczność skóry, wypełnia drobne zmarszczki (kurze łapki, zmarszczki mimiczne, zmarszczki wokół ust).

M-HA10 - Skóra odwodniona, matowa, wymagająca intensywnego nawilżenia, wygładzenia, poprawy elastyczności i rozświetlenia, drobne zmarszczki, nierówności. M-HA10® można stosować jako samodzielną terapię, jednak w celu uzyskania szybkich i widocznych efektów poprawy kondycji skóry oraz kompleksowego działania przeciwstarzeniowego rekomendowane jest łączenie go podczas jednej sesji zabiegowej z polirewitalizującym koktajlem NCTF HA.


Princess Volume - Princess Volume to wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. Pomaga odzyskać objętość tkanki skórnej. Efekty są widoczne i naturalne. Jeśli czujesz, ze Twoje policzki straciły objętość, a Twoja skóra potrzebuje silniejszej kuracji, jest to idealny produkt dla Ciebie. Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając że skóra staje się jędrna i pełna wigoru.


Princess Rich - To sterylny, transparentny żel, stworzony by odświeżyć i rozświetlić Twoją twarz. Gliceryna nawilża i ujędrnia skórę, sprawiając że staje bardziej elastyczna i promienna. Działa jako wypełniacz do małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust. Znakomicie nawilża skórę, może więc być używany nawet tuż przed lub po opalaniu. Przywitaj swój nowy, świetlisty wygląd! Nadszedł czas, by iść z wysoko podniesionym czołem - znów poczujesz się młodo!


UpGrade — Nowy, ekskluzywny preparat rewitalizujący. Zawiera m.in. kwas hialuronowy, koenzymy, nukleotydy i witaminy. Substancje te uelastyczniają cerę, nadając jej świetlistość. Głęboko nawilżają skórę i działają przeciwzmarszczkowo.

Wskazania: znaczne odwodnienie skóry, skóra nieodżywiona, niedotleniona, zniszczona i zestresowana, cienkie zmarszczki, zmarszczki na szyi i dekolcie.


Restylane Lidocaine - Restylane został opracowany specjalnie do redukcji umiarkowanie nasilonych zmarszczek i fałd twarzy, na przykład zmarszczek gładzizny czołowej. Może być również wykorzystywany do leczenia zmarszczek uśmiechu i linii marionetek w kącikach ust. Restylane Lidocaine może być stosowany jako alternatywa do Restylane, dla tych z pacjentów, którym zależy na pełnym komforcie w trakcie zabiegu.


Restylane Lip Refresh - przywraca HYDROBALANS i odmładza usta. Nadaje im świeży wygląd, piękny blask bez konieczności dużej zmiany ich objętości.


Restylane Lip Volume Lip - jest idealnym produktem do subtelnego zwiększania objętości czerwieni wargowej jak również znakomicie podkreśla lub poprawia kontur ust.

Efekty:

Przed:                                         Po:                                          Przed:                                         Po:

obkurczanie pochwy

Kiedy warto robić wypełnianie ust?

Korekcja ust jest szczególnym zabiegiem, który wykonuje się również u osób młodych. Można u nich uzyskać zniesienie asymetrii, powiększenie objętości ust, podkreślenie konturu. U osób starszych zabieg umożliwia podniesienie kącików ust, wygładzenie zmarszczek wokół ust, odbudowę czerwieni wargowej i wzmocnienie konturu.


Jak przebiega zabieg?
Po zebraniu dokładnego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia lekarz z pacjentem omawia jego oczekiwania oraz możliwe do uzyskania rezultaty. Ustala kolejne etapy terapii. Następnie wykonuje znieczulenie niezbędne do podania preparatu. Po uzyskaniu znieczulenia danej okolicy wprowadza cienką igłą preparat tuż pod powierzchnię skóry - efekty są widoczne od razu.


Czy zawsze stosuje się znieczulenie i jakie?
Aby zabieg przebiegał komfortowo można przed wypełnianiem ust wykonać znieczulenie stomatologiczne, a przed wypełnianiem zmarszczek twarzy zaleca się nałożenie kremu znieczulającego na godzinę przed zabiegiem.


Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Nie wykonujemy zabiegu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Inne przeciwwskazania to -
alergia na kwas hialuronowy, lignocainę, ostre reakcje alergiczne i choroby autoimmunologiczne, infekcja i stan zapalny w miejscu planowanego podania. Pacjentom przed zabiegiem zaleca się odstawienie na dwa tygodnie leków antykoagulacyjnych, przeciwzapalnych.


Czy po zabiegu można od razu wrócić do pracy?
Po zastrzyku można się spodziewać lekkiego zaczerwienienia, obrzęku, bolesności – u większości pacjentów objawy te ustępują w ciągu 72 godz.


Jakie mogą wystąpić objawy niepożądane?
Po zabiegu mogą wystąpić krwiaki, zasinienia, objawy uczulenia. Wtedy niezwłocznie należy się skontaktować z lekarzem.

W literaturze opisano wyjątkowo rzadkie przypadki ropni, ziarniniaków. Aby zmniejszyć możliwość ich wystąpienia należy sięgać po preparaty sprawdzone, znanych marek, o wieloletniej obecności na rynku.


Jakie są zalecenia po zabiegu?
Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna).


Jak długo utrzymują się efekty?
W zależności od preparatu i miejsca podania mogą się utrzymywać od 6 do 12, 18 miesięcy.


Czy po zakończeniu działania wypełniacza szybko pojawiają się zmarszczki?
Kwas hialuronowy wstrzyknięty w skórę podlega powolnej degradacji, ale jego cząsteczki wiążą coraz większą ilość wody, dlatego zmarszczka przez długi okres jest wypełniona. Zakończenie działania jest powolne, a zmarszczka przez dłuższy czas nie wraca do stanu sprzed zabiegu gdyż w ciągu kilku miesięcy zdążyła się rozprostować.

WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

cena zabiegu wraz ze znieczuleniem (miejscowym lub stomatologicznym) zależy od rodzaju i ilości użytego preparatu (podane ceny dotyczą jednej ampułki preparatu). Zabieg może być wykonywany igłą lub kaniulą. Stosowane preparaty: Juvederm, Surgiderm, Voluma.

  • ZABIEGI WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK CZOŁA 800- 1000 PLN
  • BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH 1000-1200 PLN
  • ZMARSZCZEK MARIONETKI 800-1200 PLN
  • POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST 800-1500 PLN
  • MODELOWANIE DŁONI 800 PLN
  • REDUKCJA ZAGŁĘBIEŃ POD OCZAMI 800-1000 PLN
  • WYPEŁNIANIE OBJĘTOŚCI POLICZKÓW, WOLUMETRIA (VOLUMA) 2200 PLN

Cena jest ustalana po konsultacji z lekarzem.