Lublin

Laseroterapia  Kosmetologia  Medycyna estetyczna

leczenie nietrzymania moczu

XYLOGIC

XYLOGIC to nowa jakość w kompleksowej pielęgnacji skóry – gama zawiera zarówno preparaty do użytku profesjonalnego, jak i kosmetyki do codziennej pielęgnacji, aby zapewnić optymalne, szybkie i widoczne rezultaty. Preparaty XYLOGIC stanowią doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

To wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry leczenie grzybicyzwiązane z upływem czasu – zmarszczki, pękające naczynka oraz przebarwienia.

Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu preparaty Xylogic są rekomendowane przez lekarzy. Linię Xylogic stworzono przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a w procesie produkcji wykorzystano innowacyjne receptury zawierające optymalną ilość składników aktywnych.

Xylogic to nie tylko codzienna pielęgnacja, ale również doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej.

Xylogic koncentruje się na głównych problemach związanych ze starzeniem się skóry:

  • Popękane naczynka
  • Przebarwienia skóry
  • Zmarszczki, utrata jędrności i blasku

ANTI-AGE

leczenie chrapaniaXYLOGIC ANTI-AGE to gama innowacyjnych preparatów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do walki z oznakami starzenia się skóry.

Preparaty XYLOGIC ANTI-AGE dzięki zastosowaniu innowacyjnych receptur i wielu składników aktywnych, skutecznie zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry, a także redukują widoczne oznaki starzenia, takie jak: utrata elastyczności i jędrności, brak witalności, zmarszczki czy nierówności skóry.

Składniki aktywne

W preparatach XYLOGIC ANTI-AGE witamina C występuje w dużej ilości i stabilnej postaci, dzięki czemu wykazuje silne działanie antyoksydacyjne (chroni przez szkodliwym wpływem promieniowania UV i wolnych rodników, zapobiega utlenianiu lipidów i białek obecnych w naszej skórze) oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów.

Połączenie witaminy C z ekstraktem z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) stanowi doskonałą synergiczną kombinację, aby jeszcze skuteczniej zapobiegać starzeniu się skóry. Wyciąg z miłorzębu japońskiego wspomaga nawilżenie skóry, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, a flawonoidy w nim zawarte skutecznie eliminują wolne rodniki.

Zaburzenia w krążeniu skórnym, rumień czy teleangiektazje mogą pojawić się przy każdym typie cery, niezależnie od wieku. Najczęściej problem skóry naczyniowej pojawia się u osób ze skórą wrażliwą, suchą, delikatną, skłonną do alergii. Cera naczyniowa wymaga stosowania odpowiednich preparatów, które zawierają substancje wzmacniające i uszczelniające naczynia krwionośne.

Problem

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem postępującym wraz z upływającym czasem.

Z wiekiem zmniejsza się biologiczna aktywność komórek naszego organizmu, zdolność do regeneracji i odnowy komórkowej. Starzenie się skóry jest procesem złożonym, a pierwsze jego oznaki pojawiają się już ok. 30 roku życia. Jedną z takich oznak jest spadek poziomu nawilżenia i elastyczności skóry.

Komórki tracą zdolność do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku. Zmniejsza się aktywność gruczołów łojowych, w związku z czym dochodzi do uszkodzeń płaszcza hydrolipidowego, który pełni funkcję naturalnej bariery ochronnej skóry. Przyczyną pogłębiającej się suchości jest również zmniejszenie ilości ceramidów (lipidów decydujących o stopniu nawilżenia i elastyczności skóry) w naskórku i naturalnego czynnika

Cena zabiegu: od 180zł

 

ANTI - REDNESS

obkurczanie pochwyZaburzenia w krążeniu skórnym, rumień czy teleangiektazje mogą pojawić się przy każdym typie cery, niezależnie od wieku. Najczęściej problem skóry naczyniowej pojawia się u osób ze skórą wrażliwą, suchą, delikatną, skłonną do alergii. Cera naczyniowa wymaga stosowania odpowiednich preparatów, które zawierają substancje wzmacniające i uszczelniające naczynia krwionośne.

Wskazanie:

XYLOGIC ANTI-REDNESS to gama preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry naczyniowej.

Wyjątkowo skuteczne połączenie i synergia działania kilku substancji aktywnych wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność, a także reguluje mikrokrążenie. Odpowiedni dobór składników oraz unikalne receptury stanowią nie tylko doskonałą profilaktykę dla skóry naczyniowej, ale także aktywnie redukują istniejący rumień i zaczerwienienia. Preparaty te sprawdzają się również jako podtrzymanie efektów po zabiegach zamykania naczynek krwionośnych lub likwidacji rumienia za pomocą laseroterapii lub IPL. Niezwykle skuteczna formuła preparatów XYLOGIC ANTI- REDNESS oraz ich wyjątkowe działanie opiera się na transporcie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą nanosomów.

Widoczny efekt:

Poprzez wzmacnianie i uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych preparaty redukują rumień i zapobiegają pękaniu naczynek. Skóra staje się jędrna i odżywiona, zyskuje naturalny blask, a problem naczynek staje się mniej widoczny.

cena zabiegu: od 180zł

 

DEPIGMENTATION

leczenie trądzikuPrzebarwienia to obecnie bardzo powszechny i trudny do wyleczenia problem. Powstawaniu plam sprzyja m.in. ekspozycja na słońce i promieniowanie UV, zaburzenia hormonalne, zażywanie środków antykoncepcyjnych, przyjmowanie niektórych leków oraz stosowanie kosmetyków o działaniu fotouczulającym. Przebarwienia skóry przyjmują postać brązowych plam i najczęściej pojawiają się na odsłoniętych częściach ciała (twarz, dłonie, dekolt).

Wskazanie:

XYLOGIC DEPIGMENTATION to gama preparatów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami o udowodnionej skuteczności w rozjaśnianiu istniejących przebarwień i zapobieganiu powstawaniu nowych. Preparaty z linii XYLOGIC DEPIGMENTATION działają na kilku płaszczyznach: hamują aktywność tyrozynazy (kluczowy enzym biorący udział w procesie powstawania barwnika skóry – melaniny), delikatnie złuszczają naskórek i ujednolicają koloryt skóry. Dzięki silnemu działaniu antyrodnikowemu i regeneracyjnemu skutecznie opóźniają proces starzenia się skóry.

Widoczny efekt:

Dzięki synergii działania substancji aktywnych w produktach linii XYLOGIC DEPIGMENTATION przebarwienia ulegają redukcji. Skóra odzyskuje jednolity koloryt, a dzięki właściwościom nawilżającym i regenerującym preparaty przywracają skórze gładkość i witalność.

Cena zabiegu: od 180zł

 

XYLOGIC

Zabieg depigmentujący z wit C - twarz - 200 zł

serum z wit C

ultradźwięki

maska z wit C

krem wykończeniowy

 

XYLOGIC

Zabieg wzmacniający na rozszerzone naczynka lub cerę trądzikową - 200 zł

peeling

serum + ultradźwięki

maska + krem